KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14257072
nr 1425 7072
Stefan Hedström
(f. 1959), Sverige
"Den sköra individen". Signerad. Blandteknik, bildmått: 71x64, yttermått inklusive ram: 108x84 cm
Stefan Hedström, svensk konstnär född 1959.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 21:01:50
100 kr
150 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
450 kr